Ta strona korzysta z cookies, aby zapewnić Państwu jak najlepszą funkcjonalność. Dowiedz się więcej
Skip to main content

Nowości w rodzinie Saskiej

Miło nam poinformować, że wraz z marcem do oferty produktowej Stock Polska dołączyły 3 nowe smaki marki Saska:

Orzech Laskowy z Nutą Karmelu
Finezyjne połączenie dwóch deserowych smaków – aromatycznego orzecha laskowego i aksamitnego karmelu. Delikatna Saska Orzech Laskowy dosłownie rozpływa się w ustach, zmieniając smak towarzyszących jej specjałów w najczystszą poezję. Daj się uwieść słodkiej uwerturze Orzecha Laskowego. Ten smak pobudza zmysły, otwiera serca!

Pomarańcza z Nutą Bourbona
Nietuzinkowe połączenie wyrazistego cytrusa i eleganckiego trunku umili niejedną chwilę w doborowym towarzystwie. Wyjątkowa receptura i smak, który zapada w pamięć, to dowód na to, że w kwestii tworzenia wykwintnych alkoholi, Saska wiedzie niekwestionowany prym. Saska o smaku pomarańczy z nutą bourbona to słodko-wytrawny towarzysz zarówno podwieczorku, jak i dań głównych. Z nią każdy kęs to feeria smaków!

Kawa z Nutą Brandy
Doskonałe doznania smakowe i uczta dla prawdziwych znawców wytrawnych trunków. Saska kawowa to dojrzałe połączenie dwóch głębokich aromatów o eleganckiej barwie i szykownym smaku, które bezbłędnie trafia nawet w najbardziej wyrafinowane gusta. Saską o smaku kawy z nutą brandy podejmiesz najbliższych, nasączysz biszkopt, uszlachetnisz krem i inne słodkości. Delektuj się nią niespiesznie!

Saska to rodzina wódek i likierów, która czerpie z najlepszych szlacheckich tradycji niespiesznego ucztowania i delektowania się tym, co najlepsze. Została stworzona dla tych, którzy cenią jakość opartą na wielowiekowej tradycji.

Zachęcamy do raczenia się niespiesznie! 


 

← Przeczytaj inne artykuły