Ta strona korzysta z cookies, aby zapewnić Państwu jak najlepszą funkcjonalność. Dowiedz się więcej
Skip to main content

Obecne portfolio produktów to idealna równowaga pomiędzy dziedzictwem i innowacją, wynikiem czego są nasze znakomite marki.

Żołądkowa Gorzka

Żołądkowa Gorzka Tradycyjna
Żołądkowa Gorzka Czarna Wiśnia
Żołądkowej Gorzka Figą
Żołądkowa Gorzka z Miętą
  • Intrygujące połączenie ożywczej korzennej goryczki i kojącego słodkiego karmelu, skryte w klarownym, bursztynowym trunku. Harmonii słodko-gorzkiego smaku dopełnia niezwykły aromat tradycyjnych ziół dobranych w idealnych proporcjach.
  • Tradycyjna receptura Żołądkowej Gorzkiej wzbogacona wyrazistym smakiem owocu czarnej wiśni. Słodko – gorzka paleta smaków z dodatkiem czarnej wiśni przywołującym tradycyjny smak polskiej, domowej nalewki.
  • Tradycyjna Żołądkowa Gorzka wzbogacona ekstraktem z owoców fig, które czynią kompozycję smaków i aromatów jeszcze bardziej złożoną i bogatą. Specjał staropolskiej sztuki kulinarnej odkryty na nowo i połączony w słodko-gorzkiej palecie smaków.
  • Tradycyjny smak Żołądkowej Gorzkiej wzbogacony orzeźwiającą miętą, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako składnik drinków.

Żołądkowa Gorzka to oryginalny, szlachetny trunek, produkowany według receptury, której historia sięga XIX wieku i czerpie ze staropolskiej tradycji nalewek ziołowych.

Zachwyca swoją piękną, bursztynową barwą, korzennym aromatem oraz złożonym smakiem, który wbrew nazwie jest zadziwiająco słodki z odrobiną goryczki i oryginalną ziołową nutą.

Od lat doceniana przez konsumentów i ekspertów, jest wiodącą marką na polskim rynku, a od kilku lat z powodzeniem podbija również rynki światowe. Najlepszym dowodem niezmiennie doskonałego smaku i wysokiej jakości są liczne nagrody i wyróżnienia zdobywane na przestrzeni lat w międzynarodowych konkursach.

*Opakowania produktów i dostępne pojemności mogą być różne w zależności od kraju dystrybucji oraz mogą ulec zmianie.