Skip to main content
×

Aktualności

Stock Polska głównym partnerem Grupy Hotelowej Orbis

Wiodący producent wódek czystych i alkoholi smakowych Stocka Polska nawiązał współpracę z Orbis SA, największą siecią hoteli w Polsce i Europie Wschodniej. Z końcem ubiegłego roku flagowe marki producenta pojawiły się na półkach we wszystkich punktach sprzedaży na terenie hoteli w całym kraju.

Alkohole Stock Polska od lat zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach i są doceniane nie tylko przez polskich konsumentów, ale również partnerów biznesowych. Przykładem tego jest współpracaz Grupą Hotelową Orbis, dzięki której firma Stocka Polska stała się głównym partnerem tej sieci w zakresie produktów alkoholowych.

Trunki Stock Polska są w tej chwili jej podstawowym asortymentem alkoholowym. Modyfikacjom uległy również ekspozycje barowe, karty menu oraz wszelkie informacje o trunkach dostępnych w ofercie dla gości hotelowych. Zmiana asortymentu alkoholowego dotyczy następujących marek Grupy Hotelowej Orbis: Ibis, Mercure, Novotel, Orbis i Sofitel.

– Wśród naszych najważniejszych osiągnięć minionego roku na szczególną uwagę zasługuje rozpoczęcie współpracy z Grupą Hotelową Orbis. To dla nas ogromne wyróżnienie zostać głównym partnerem największej sieci hoteli w Polsce i Europie. Jestem przekonany, że goście hotelowi docenią ten fakt i staną się naszymi konsumentami. – mówi Łukasz Konieczny, National On Trade and Premium Brands Manager.

W 2018 roku w skład asortymentu Grupy Hotelowej Orbis wejdą flagowe marki Stock Polska takie jak: Amundsen, Stock Prestige, Żołądkowa Gorzka a także Saska. Na półkach pojawią się również pozycje z kategorii whisky/ cognac: Jim Beam, Maker’s Mark, nie zabraknie także Tequila Sauza Silver oraz Gold. 

Przeczytaj inne artykuły