Skip to main content
×

Aktualności

Stock Prestige Bartender VR League

Stock Polska zorganizowało pierwszy w historii turniej e-sport dla barmanów. Amatorzy i profesjonaliści rywalizowali w Stock Prestige Bartender VR League, aby sprawdzić swoje umiejętności barmańskie i znajomość receptur koktajlowych.

Stock Prestige Bartender VR League to innowacyjny projekt, który powstał w wyniku ścisłej współpracy Stock Polska i VR Factory. Był to pierwszy tego typu projekt w Polsce. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w wirtualnym świecie za pomocą sprzętu VR opracowanego we współpracy z sześciokrotnym mistrzem Bartending World, Tomkiem Małkiem. Barman VR Simulator oferuje unikalne połączenie symulatora, kursu barmańskiego i innowacyjnej wciągającej gry VR, którą można zaprojektować zgodnie z własnymi potrzebami. Stock Polska dopasowała wirtualne bary do wiodących marek ze swojego portfolio. 

Zwycięzca został wybrany spośród 32 najlepszych barmanów biorących udział w serii turniejów. Rozgrywki rozpoczęły się od rund kwalifikacyjnych, a następnie odbyły się 3 turnieje regionalne w Gdańsku, Krakowie i Warszawie. Laureaci z każdego regionu rywalizowali w wielkim finale, który miał miejsce 17 października w warszawskim klubie Loft44. Zwycięzcą pierwszej edycji Stock Prestige Bartender VR League został Mikołaj Zawada z Krakowa.

To doskonały przykład wcielenia strategii digital Stock Spirits Group w życie. Najnowsza technologia została wykorzystana do budowania świadomości marki, procesu i zaangażowania w wysoce zróżnicowany i fascynujący sposób, dzięki czemu zdobyła uznanie przedstawicieli środowiska barmańskiego. 
 

Przeczytaj inne artykuły