Skip to main content
×

Najnowsze oferty

 

DOŁĄCZ DO NAS

STOCK POLSKA CZERPIE DUMĘ ZE SWOICH PRACOWNIKÓW. NASI LUDZIE TO NAJWYŻSZEJ KLASY PROFESJONALIŚCI, ENTUZJASTYCZNI I POZYTYWNIE NASTAWIENI. KAŻDY Z NICH DZIELI SIĘ SWOIMI AMBICJAMI W DĄŻENIU DO SUKCESU I ROZWOJU.


AKTUALNE OFERTY
 

Zostań częścią naszego zespołu.

Nie znalazłaś/eś wśród dostępnych ofert zgodnej z Twoimi zainteresowaniami i profilem zawodowym? Zachęcamy do zostawienia aplikacji w naszej Bazie Kandydatów. W przypadku adekwatnych dla Twojego profilu projektów rekrutacyjnych nasz zespół HR skontaktuje się Tobą.

APLIKUJ DO NASZEJ BAZY KANDYDATÓW

Klikając „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twojej aplikacji o pracę przez Stock Spirits Group PLC na potrzeby procesu rekrutacji we wskazanym obszarze zainteresowań.

Twoja zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały określone w przepisach prawa, jeśli zdecydujesz się podać takie dane. W każdej chwili możesz cofnąć zgodę (dane kontaktowe dostępne są pod linkiem poniżej). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Stock Spirits Group PLC przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się tutaj https://www.stockspirits.com/recruitment_clauses.aspx