Skip to main content
×

Aktualności

Synergy Group & Stock Spirits rozpoczynają współpracę w Polsce

Synergy Group, wiodąca międzynarodowa firma z branży alkoholowej oraz Stock Spirits, wiodący producent alkoholu w Europie Środkowej i Środkowo-Wschodniej  ogłosiły umowę na dystrybucję w Polsce wódki Beluga z portfolio super premium. Umowa wchodzi w życie od lipca 2016.  

Na mocy umowy  Stock Spirits jest  wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski wódek super premium  należących do Grupy Synergy.  

"Polska jest trzecim co do wielkości rynkiem wódki na świecie pod względem wartości i jednym z najbardziej atrakcyjnych rozwijających się rynków w Europie, z silnym wzrostem w segmencie super premium", powiedział Alexander Mechetin, Prezes Zarządu Synergy. "Polska jest więc ekscytującą szansą dla Belugi.  Mamy przyjemność współpracować w Polsce z grupą Stock Spirits. Dzięki ich sprawdzonemu marketingowi, umiejętnościom handlowym i silnemu portfelowi produktów, Stock Spirits jest idealnym rozwiązaniem dla Belugi.  Liczymy na dalszy wzrost marki Beluga na rozwijającym się rynku polskim, możliwość osiągnięcia celu strategicznego i zwiększoną dystrybucję. "  

Mirek Stachowicz, Dyrektor Generalny Stock Spirits, powiedział: "Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Synergy, ceniona międzynarodowa firma z branży alkoholowej, doceniła siłę naszej dystrybucji w Polsce.  Jesteśmy zachwyceni, że będziemy dystrybuować marki super premium tak wysokiej jakości i o takim potencjale na polskim rynku. Beluga będzie uzupełnieniem naszego silnego portfolio i pozwoli nam  zaoferować jeszcze lepszą gamę produktów naszym klientom".  

Grupa Synergy będzie ściśle współpracować z poprzednim partnerem dystrybucyjnym w Polsce MV Poland, aby zapewnić płynne przejście dla biznesu i klientów. Grupa Synergy pragnie podziękować zarządowi MV Poland i zespołowi odpowiedzialnemu za markę za długoletnią współpracę i profesjonalne zarządzanie  markami.

Przeczytaj inne artykuły