Skip to main content
×

Aktualności

Stock Polska Najlepszym Pracodawcą

Mamy przyjemność poinformować, że Stock Polska został uznany za najlepszego pracodawcę w Polsce przez Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych (OPZZ). Ta nagroda historycznie była przyznawana głównie urzędom administracji państwowej. Po raz pierwszy w historii nagrodę przyznano przedsiębiorcy zagranicznemu.

OPZZ jest ogólnopolską federacją, której głównym zadaniem jest ochrona praw socjalnych i pracowniczych swoich członków. Obecnie skupia  86 ogólnokrajowych organizacji związkowych (związki zawodowe i federacje).

Stock Polska został nagrodzony statuetką Temidy w uznaniu zaangażowania na rzecz wzmocnienia dialogu społecznego i komunikacji w miejscu pracy oraz za doskonałą współpracę ze Związkami Zawodowymi w zakładzie produkcyjnym w Lublinie. Stock Polska przyznano również nagrodę specjalną za ustanawianie bezpiecznych i właściwych warunków pracy.

Mirek Stachowicz, Prezes SSG powiedział: "Chciałbym skorzystać z tej okazji, aby podziękować wszystkim, dzięki którym zdobyliśmy tę nagrodę. Jest to wielkie osiągnięcie, z którego powinniśmy być bardzo dumni."

Przeczytaj inne artykuły