Skip to main content
×

Aktualności

Przebojowa Lufka Owocówka w nowych smakach!

Wszyscy Ci, którzy zdążyli pokochać letnią odsłonę Lubelskiej w wygodnych kieliszkach – shotach na raz, mogą cieszyć się dwoma nowymi smakami. Tym razem na scenę wkraczają Wiśniówka i Żurawinówka. To propozycje, które idealnie wpisują się w zimowy krajobraz.  

Wakacyjne hity Lubelska Lufka Owocówka Cytrynówka i Grejpfrutowa w plastikowych kieliszkach sprzedały się już w ponad 2 mln sztuk od momentu prowadzenia na rynek. "Ten mobilny, wygodny format okazał się strzałem w dziesiątkę i bardzo szybko zyskał wiernych fanów, dlatego chętnie proponujemy konsumentom dwa nowe smaki idealnie wpasowujące się w sezon zimowy", mówi Karolina Wróblewska, Senior Brand Manager Stock Polska.

Lubelska Lufka Owocówka idealnie wpisała się w potrzeby młodej grupy konsumenckiej, która jest najbardziej otwarta na innowacyjne i niestandardowe rozwiązania. Mobilność i wygodne 40 ml opakowanie Lufki świetnie sprawdzają się podczas okazji outdoorowych.  Odpowiadają na potrzeby konsumenta, dla którego zima wcale nie oznacza zaniku okazji towarzyskich. Spontaniczne spotkania, wypady, których scenariusze zmieniają się w miarę upływu wieczoru sprzyjają sięganiu po shota, którego zawsze można mieć przy sobie.

"Wiśniówka i Żurawinówka to zimowe hity linii Lubelska, dlatego Lufkę uzupełniliśmy właśnie  o te smaki," – mówi Karolina Wróblewska. "To często nasi klienci wskazują nam kierunki, w których powinniśmy podążać, dzięki temu odpowiadamy na ich potrzeby, a nasze propozycje szybko zyskują popularność."

Przeczytaj inne artykuły