Skip to main content
×

Aktualności

From Lublin with LOVE!

Rodzina Lubelskie przesyła pozdrowienia z Lublina, a wraz z nimi nowe ekscytujące likiery CoctaiLOVA. Banan, Kokos i Ziarno Kawy to zupełnie nowa oferta produktowa pod tą marką. Stworzone dla przyjemności delektowania się, uwodzą aksamitnym smakiem.

Lekka Lubelska CoctaiLOVA przełamuje kategorie. Łączy w sobie elementy charakterystyczne dla likieru i wódki , a opakowanie w formacie 350ml, dedykowane RTD sugeruje, że i w tej kategorii jest dla niej miejsce.

Dotychczasowy wachlarz oferty Lubelskiej to dziesięć soczyście owocowych smaków. Nowa linia – delikatna, aksamitna jest zupełnym odejściem od owocowego charakteru marki. Konsystencja nie jest zagęszczana, dzięki temu Lubelska CoctaiLOVA  jest lekka i łatwo się rozlewa do kieliszka. Po odkręceniu butelki dadzą się wyczuć wyraźne aromaty kokosa, banana i kawy, którym trudno się oprzeć. 18% alkohol dopełnia kompozycji, w której to nie jego smak ma być dominujący.

Każdy z trzech nowych smaków Lubelskiej podany z dodatkiem kostek lodu staje się wybornym popołudniowym drinkiem,  odrobiną słodyczy po długim dniu. Nie można im się oprzeć.

Przeczytaj inne artykuły