Skip to main content
×

Aktualności

Lubelska Lufka

Lubelska Lufka Owocówka to prawdopodobnie najbardziej trafiony pomysł na lato. Czegoś takiego jeszcze nie było! Poręczne opakowanie i bestsellerowe smaki w shocie na raz. Nie zdążyła jeszcze wejść do sprzedaży, a już stała się „świętym graalem” internautów.

Lubelska Cytrynówka i Lubelska Grejpfrutowa w plastikowych kieliszkach o pojemności 40 ml to pomysł dla wszystkich tych, którzy nie chcą zasiadać przy stole na dłuższą chwilę z drinkiem, a mają ochotę na niewielką ilość owocowego smaku. Poręczna, łatwa w otwarciu Lufka Owocówka to shot, który może stać się świetnym starterem  do dalszej zabawy.  

Wakacyjny hit od firmy Stock Polska to niespotykany dotąd format – Lubelska w 40 ml kieliszku, który można kupić w sklepie. To odpowiedź na nowe trendy pojawiające się wśród konsumentów. Mobilność i szybkość życia sprawiają, że konsumenci poszukują produktów typu kup i spożyj. Skłonność do podejmowania spontanicznych decyzji, zwłaszcza wśród młodych konsumentów, nie pozwala na przewidywanie na jaką ilość alkoholu będą mieli ochotę oraz kiedy i gdzie skończy się wieczór. Dlatego nowy mobilny format Lubelskiej Lufki robi furorę.  

Dotychczas najmniejsza pojemność, w jakiej można było w polskich sklepach kupić napoje alkoholowe wynosiła 100 ml. Stock, wprowadzając do sklepów 40 ml shoty, poszedł o krok dalej. Jak widać był to strzał w dziesiątkę.

Przeczytaj inne artykuły