Skip to main content
×

Aktualności

Sznaps de Luxe – najlepsze okazje są bez okazji!

Lekki i smaczny alkohol w wygodnej butelce piersiówce z poręcznym kieliszkiem - zawsze pod ręką i gotowy na spontaniczne okazje! Taki właśnie jest Sznaps de Luxe - nowy produkt firmy Stock. 

Nie daj się zaskoczyć niespodziewanej wizycie znajomych, miej zawsze w pogotowiu Sznapsa! To lekki alkohol, który wymyka się wszelkim zasadom, choć przemyślany jest w każdym calu. Dzięki poręcznej butelce piersiówce z kieliszkiem jest najbardziej spontanicznym i mobilnym alkoholem na rynku. Idealnie wyważone proporcje smaku i 24% alkoholu wychodzą naprzeciw zmieniającym się upodobaniom konsumentów i sprawiają, że Sznapsa de Luxe łatwo i lekko się pije. Gwarancją przyjemnie spędzonego czasu jest natomiast świetny smak: każdy z trzech wariantów Sznapsa - jabłko, gruszka i orzeźwiający fresh jest inny i wyjątkowy, ale łączy je lekkość, dzięki której przy Sznapsie można wrzucić na luz i poczuć się swobodnie, niezależnie od okoliczności.  

Sznaps de Luxe to lekki alkohol, który jest stworzony z myślą o ludziach, którzy żyją chwilą. Nie wymaga planowania z wyprzedzeniem, nie oczekuje specjalnej kreacji, ani napojów i przekąsek. Sięgasz do kieszeni - SZNAPS … i jest okazja! Po prostu.    

Sznaps de Luxe dostępny jest od czerwca br. w dwóch formatach: poręczna butelka 500ml z dołączonym metalowym kieliszkiem i butelka 90ml, dzięki której łatwo i szybko wypróbujesz wszystkie smaki Sznapsa. Wprowadzenie nowego produktu wspierane jest komunikacją w punktach sprzedaży na terenie całego kraju. 

Przeczytaj inne artykuły