Skip to main content
×

Aktualności

Świeżo i z charakterem to nowa Lubelska Ananasowa!

Wyjątkowa słodycz nowej Lubelskiej przełamana cytrusową goryczką płynie wprost z naturalnego soku ananasowego, który jest jej bazą. Nie należy jednak dać się zwieść tej słodkości. Lubelska Ananasowa kryje w sobie wyjątkową zadziorność.

Koktajl na podstawie tej wódki skomponowany z sokiem jabłkowym czy spritem to łyk prawdziwego orzeźwienia z zaskakującym słodko-gorzkim finiszem. Jednak Ananasowa to nie tylko składnik drinków. Wspaniale smakuje także podana bez żadnych dodatków, jedynie na kostkach lodu. 

Świeży ananas jest przede wszystkim luksusowym owocem deserowym. Nadaje się doskonale na soki, kompoty i konfitury. Używa się go do wyrobu wina, jak się okazuje również i wódek. Nowy smak powstał przede wszystkim z myślą o nadchodzących ciepłych miesiącach, choć po ananasową nowość mogą sięgać wszyscy, którzy szukają egzotycznego i przyjemnego smaku o każdej porze roku.

Lubelska Ananasowa to ósmy wariant smakowy w rodzinie Lubelskich – lidera rynku wódek smakowych w Polsce (udział 32.82%, Top 5 Brands volume share in flavoured vodka, Nielsen luty 2013).

Przeczytaj inne artykuły