Skip to main content
×

Aktualności

Stock Prestige - pasmo sukcesów

Stock Spirits Group (SSG), wiodący koncern spirytusowy w Europie Centralnej, z dumą informuje, że wódka premium Stock Prestige zdobyła kolejną nagrodę branżową.

Stock Prestige, w sprzedaży od września 2009 roku, zdobył złoty medal w konkursie World Spirits Award. Konkurs, organizowany od ośmiu lat, tym razem odbył się w Klagenfurcie/Austria, a jego organizatorem był Wolfram Ortner. Stock Prestige jest jedną z wódek premium w portfolio grupy SSG sprzedawaną w ponad 14 krajach, w tym na rynku polskim. Łagodny smak i najwyższe standardy jakości uzyskiwane są dzięki sześciostopniowej destylacji i filtracji na zimno.

Komentując ten sukces, Chris Heath, Dyrektor Generalny Stock Spirits Group powiedział:

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wysoka jakość wódki Stock Prestige została nagrodzona przez niezależnych ekspertów. Niedawno Stock Prestige dołączył do "klubu milionerów" sprzedając w 2010 roku ponad milion dziewięciolitrowych skrzynek, czyli w okresie krótszym niż 18 miesięcy od wprowadzenia tego produktu na rynek. Dowodzi to, że marka zdobyła w krótkim czasie zaufanie i uznanie konsumentów."

"Nagroda ta potwierdza strategię naszej grupy w inwestowanie w nowe i obiecujące marki w Europie Centralnej i Wschodniej".

Przeczytaj inne artykuły