Skip to main content
×

Aktualności

Branżowy Sukces Marek Stock Prestige I Orzeł

Stock Spirits Group (SSG), jeden z najszybciej rozwijających się koncernów spirytusowych w Europie, z przyjemnością ogłasza, że dwie jego marki otrzymały ostatnio nagrody branżowe.

Orzeł, polska wódka sprzedawana głównie w USA, sześciokrotnie destylowana i filtrowana na zimno przez filtr kwarcowy, otrzymała prestiżową nagrodę Chairman’s Trophy na inauguracyjnym wydaniu konkursu Ultimate Spirits Challenge w Nowym Jorku. W tym samym czasie Stock Prestige, niedawno wprowadzona na rynek marka wódki czystej, została uhonorowana srebrną nagrodą w 10. dorocznym konkursie wyrobów spirytusowych San Francisco World Spirits Competition.

Wódka Orzeł otrzymała statuetkę w kategorii „wódka i okowita”. Zanim jednak przyznano jej nagrodę Chairman’s Trophy, przeszła cztery etapy oceny na tle konkurencyjnych marek, dokonywanej przez ekspertów z branży.

Z kolei dla Stock Prestige srebrna nagroda w konkursie w San Francisco to już trzecie wyróżnienie w ciągu zaledwie sześciu miesięcy od wprowadzenia marki na rynek. Ta wysokogatunkowa wódka, sprzedawana od września 2009 roku, produkowana z najlepszej jakości spirytusu, doczekała się już nagrody Master w konkursie Vodka Masters w Cannes oraz złotej nagrody przyznanej przez International Beverage Testing Institute w Chicago.

Odnosząc się do zwycięstw, Chris Heath, dyrektor generalny Stock Spirits Group, powiedział:

„Z wielką przyjemnością informujemy o sukcesie, jakim są te dwie nagrody, które otrzymaliśmy w uznaniu wysokiej jakości naszych produktów. Niezwykle cieszy nas to, że jakość naszych marek jest doceniana przez niezależnych ekspertów branżowych. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z tego, że Stock Prestige jest po raz kolejny nagradzana od czasu jej wprowadzenia na rynek na jesieni 2009 roku”.

Przeczytaj inne artykuły