Skip to main content
×

Aktualności

Distell International & Stock Spirits rozpoczynają współpracę we Włoszech i na Słowacji

Mamy przyjemność ogłosić, że grupa Stock Spirits podpisała umowę dystrybucyjną  z Distell International Ltd w zakresie dystrybucji wybranych produktów premium z portfolio Distell we Włoszech i na Słowacji.

W ramach umowy Stock Spirits Group będzie wyłącznym dystrybutorem na terenie Włoch i Słowacji ważnej części portfela marek premium, w tym słynnego afrykańskiego  kremowego likieru "Amarula", szkockich whisky "Black Bottle" i "Scottish Leader" czy koniaku "Bisquit".

Fraser Thornton, Dyrektor Zarządzający Distell Europe, powiedział: "Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tak silnym partnerem na tych dwóch rynkach, liczymy na długoterminową współpracę, zaangażowanie i rozwój naszych marek”.

Mirek Stachowicz, tymczasowy CEO Stock Spirits, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak szanowana firma jak Distell docenia siłę naszej dystrybucji w tych krajach. Ta współpraca to kolejny krok grupy Stock Spirits mający wzmocnić nasze portfolio premium i wprowadzić do oferty te  kategorie,  których jeszcze nie mamy, jak  np. szkockie whisky, rosnącą kategorię na wszystkich rynkach, na których jesteśmy obecni. Jest to również krok w kierunku osiągnięcia naszych  celów określonych podczas przeglądu strategii grupy na początku bieżącego roku."

Przeczytaj inne artykuły