Skip to main content
×

Aktualności

Prestige Lemon Sour to nowa wódka z rodziny Stock Prestige

Prestige Lemon Sour to nowa wódka z rodziny Stock Prestige. Orzeźwiająca, cytrynowa, nie przypomina innych wódek owocowych. Sour znaczy kwaśny i ten smak nadaje nowy wymiar wódkom cytrynowym.

Stock Prestige Lemon Sour jest propozycją dla lubiących nieoczywiste smaki zbudowane na najlepszej jakości wódce czystej. Wyrazisty, kwaśny, mocny smak cytryny - nowa propozycja Stock Polska inspirowana jest znanym na całym świecie koktajlem Vodka Sour, w którego skład wchodzą: najwyższej jakości wódka, świeży sok z cytryny, syrop cukrowy i lód. Ta popularna kompozycja, uznawana za perfekcyjny sposób na podanie wódki, od lat ma swoich zwolenników w każdej szerokości geograficznej.

Stock Prestige Lemon Sour podany na kostkach lodu ujawnia głęboki smak unikalnego połączenia znakomitej wódki oraz smaku cytryny, który delikatnie przełamuje aromat alkoholu.

Lemon Sour wzbogacił szerokie portfolio doskonale znanych wódek z rodziny Stock Prestige, które obecne są już na kilkudziesięciu rynkach i mają swoich wiernych fanów na całym świecie.

Przeczytaj inne artykuły