Skip to main content
×

Aktualności

Pełna obsługa kanału HoReCa – teraz przez internet!

Stock Polska wprowadził właśnie nowe narzędzie dla pracowników i właścicieli punktów kanału HoReCa.

Nowatorski system on-line pozwala zarządzać procesem współpracy i promocji produktów Stock Polska. SOL ( Stock on Line) stanowi jednocześnie platformę do komunikacji programów lojalnościowych dla podmiotów współpracujących z czołowym producentem alkoholu w Polsce.

Innowacyjność narzędzia polega m.in. na maksymalnym skróceniu czasu komunikacji pomiędzy podmiotami, łatwym i szybkim dostępie do programów lojalnościowych Stock Polska oraz do korzystania z materiałów marketingowych i gotowych narzędzi promocji konsumenckich. Rejestracja prowadzonych procesów i dokonanych zakupów oraz możliwość śledzenia wysyłek, to kolejne ułatwienia w prowadzeniu relacji biznesowych pomiędzy podmiotami.

- Portfel produktów Stock Polska i oferta dla kanału HoReCa systematycznie powiększają się. Rośnie również baza lokali gastronomicznych, klubów z którymi współpracujemy. System SOL,to narzędzie dostępne dla każdego Klienta gastronomicznego, niezależnie od lokalizacji czy rodzaju prowadzonego lokalu. Z platformy SOL korzystać mogą zarówno Klienci którzy już z nami pracują, jak i Ci którzy chcą rozpocząć taką współpracę. To program zarówno dla małych firm, które prowadzą jeden punkt, jak i dla tych partnerów biznesowych, którzy zarządzają siecią lokali gastronomicznych. Jestem przekonany, że narzędzie to szybko okaże się pomocne w prowadzeniu biznesu zapewniając niezbędne wsparcie marketingowe naszym produktom w miejscach sprzedaży, a w efekcie końcowym przyniesie korzyści materialne właścicielom i pracownikom punktów czyli wszystkim, którzy zdecydują się na korzystanie z tego narzędzia - mówi Łukasz Konieczny, HoReCa & Premium Brands Manager w Stock Polska i dodaje - Liczę, że program jeszcze zwiększy zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszam wszystkich obecnych i potencjalnych Klientów po więcej informacji na stronę www.stock-online.pl.

Program jest czytelną platformą przekazującą na bieżąco wszelkie informacje dotyczące zakupionych i zamówionych pozycji oraz prowadzonych przez producenta promocji.

Klienci korzystający z nowego systemu SOL uzyskują również szybki kontakt z infolinią i dostęp do informacji na temat warunków i możliwości współpracy ze Stock Polska. Intuicyjna nawigacja oraz czytelny layout programu, czynią narzędzie dostępnym i prostym w obsłudze. Jednocześnie duży nacisk położony na bezpieczeństwo gromadzonych danych, pozwala na zabezpieczenie informacji przeznaczonych tylko dla adresatów poszczególnych komunikatów, czyniąc wymianę informacji indywidualną i bezpieczną.

Przeczytaj inne artykuły