Skip to main content
×

Aktualności

Polmos Lublin dystrybutorem marki Garrone

Wermut Garrone produkowany w mieście Canelli niedaleko Turynu, słynnym z najwyższej jakości wermutów, wybieranych przez konsumentów na całym świecie. Sporządzany tradycyjnie według starej receptury na bazie ponad 30 ziół.

Produkty Garrone na rynku dostępne są w trzech wariantach: Bianco, Rosso i Cherry. Garrone Bianco jest najpopularniejszym klasycznym, włoskim wermutem. Jest produkowany z wyselekcjonowanych białych win najwyższej jakości, według oryginalnej włoskiej receptury, stanowiącej połączenie mieszanki alpejskich ziół z aromatem egzotycznych przypraw. Jasnozłota barwa i zachwycający aromatyczny zapach to jedne z wyróżników tego produktu. Garrone Rosso jest wermutem intensywnym smaku, produkowanym z czerwonego wina i wyciągu z wybranych aromatycznych przypraw ziołowych. Garrone Cherry (nowość w Polsce – wermut o smaku wiśniowym !) produkowany jest z wiśni i dojrzałego czerwonego wina. Zapach i smak dojrzałych owoców, doskonale komponują się z klasycznymi cechami najlepszego wermutu.

Ambasadorem marki Garrone w Polsce został Paulo Cozza, jeden z najpopularniejszych Włochów mieszkających w Polsce, cieszący się ogromną sympatią znawca kuchni i najlepszych włoskich smaków.

Przeczytaj inne artykuły