Skip to main content
×

Aktualności

Zasmakuj zwycięstwa razem ze Stock Prestige Vodka Gold!

Stock Polska prezentuje nową edycję limitowaną swojego flagowego produktu – Stock Prestige Vodka Gold. Tegoroczna odsłona butelki zachwyca złotym, luksusowym designem oraz stanowi uhonorowanie sukcesów, które marka odniosła w 2020 roku.

Złota celebracja
Edycje limitowane butelki Stock Prestige to już tradycja – marka każdego roku zaprasza konsumentów do świata prestiżu i niezapomnianych przeżyć. Charakteryzuje je luksusowy design, obok którego nie można przejść obojętnie oraz dbałość o najmniejszy detal. To sprawia, że każda odsłona opakowania ma wartość wręcz kolekcjonerską i przypomina o najbardziej spektakularnych wydarzeniach, którym towarzyszyła marka. W tym roku nie mogło być inaczej. Stock Prestige Vodka Gold to zaproszenie do wspólnej celebracji i obietnica wyjątkowych doznań. Limitowana edycja dostępna jest w dwóch odsłonach – wariant 0,7l w imitującym złoto sleeve’ie, a butelka 0,5l została ozdobiona minimalistycznym, złotym detalem – paskiem na wysokości logotypu. 

Sukces zapisany w DNA i potwierdzony medalami
Marka Stock Prestige od lat zachwyca konsumentów najwyższą jakością i doskonałym smakiem. Jej receptura to wynik połączenia ponad 130 lat doświadczenia w wytwarzaniu alkoholi oraz najnowszych osiągnięć produkcji. Jako jedna z niewielu wódek jest produkowana na bazie jęczmienia, dzięki któremu ma wyjątkowy, naturalny i łagodny smak. Nic więc dziwnego, że Stock Prestige to nie tylko nr 1 wśród wódek premium w Polsce*, lecz także produkt powszechnie doceniany w międzynarodowych konkursach.

Potwierdzają to aż 4 medale zdobyte na najważniejszych dla branży alkoholowej wydarzeniach.

  • Złoto przyznane przez Instytut Jakości Monde Selection za jakość, smak i kunszt produkcji. W swojej kategorii, wśród 300 innych, zgłoszonych alkoholi, Stock Prestige Vodka dostała jedne z najwyższych not. 
  • Złoto w International Spirits Challenge, jednym z najbardziej wiarygodnych i wpływowych wydarzeń dla branży alkoholowej, w którym udział wzięło ponad 1 700 produktów.
  • Srebro oraz certyfikat potwierdzający najwyższe standardy produkcji na San Francisco World Spirits Competition.
  • Brąz przyznany przez International Wine and Spirit Competition, w którym rywalizujące ze sobą alkohole są oceniane przez 250 specjalistów z całego świata, a wyróżnione są tylko produkty najlepsze w swojej kategorii.

Przeczytaj inne artykuły