Skip to main content
×

Aktualności

Stock Prestige Monaco – Édition Limitée

W marcu znakomita wódka Stock Prestige pokazała się w niepowtarzalnym limitowanym wydaniu - Stock Prestige Monaco. Wysokiej jakości światowa marka zyskała piękne opakowanie - niebieską butelkę, obok której nie można przejść obojętnie.

Stock Prestige to wyjątkowo czysta 40 proc. wódka, która powstaje w powolnym procesie sześciokrotnej destylacji i filtracji na zimno. To produkt z segmentu premium, charakteryzujący się wyjątkową łagodnością. Wytwarzany jest z wyselekcjonowanych składników, w tym doskonałej jakości jęczmienia.  

Od momentu wprowadzenia na rynek zyskała rzesze miłośników w prawie 30 krajach w Europie i poza nią. Każdego roku doceniana jest w największych  konkursach smaku i jakości na całym świecie, gdzie zdobywa wysokie notowania.    

Szykowna granatowa butelka, sygnowana nazwą Monaco, została zaprojektowana tak, by przyciągnąć wzrok kupujących. Nazwa Monaco dedykowana jest  konkursowi konsumenckiemu Stock Prestige, w którym marka zaprasza na jedno z najbardziej luksusowych wydarzeń w Europie – Monaco Yacht Show. Te ekskluzywne targi skupiające śmietankę biznesową Europy doskonale pasują do wizerunku Stock Prestige Vodka – alkoholu wybieranego przez koneserów.  

Limitowana edycja Stock Prestige Monaco dostępna jest w pojemności 700ml do wyczerpania zapasów.

Przeczytaj inne artykuły