Skip to main content
×

Aktualności

Soczyście grapefruitowy Stock Prestige

Wódki smakowe cieszą się dużym uznaniem wśród konsumentów, którzy cenią sobie doskonały, ciekawy smak oraz jakość. W odpowiedzi na stale rosnące zainteresowanie smakowymi odmianami wódek czystych w rodzinie Stock Prestige pojawił się grapefruit.

Świeży i soczysty owoc wyraźnie definiuje nową wódkę i znakomicie wpisuje się w trend panujący wśród konsumentów, którzy bardzo chętnie sięgają po cytrusowe aromaty. Nowy smak Stock Prestige Grapefruit to kompozycja stworzona specjalnie dla wielbicieli soczystych słodko-gorzkich nut. Produkowany na bazie jęczmiennego, czystego Prestige – odznacza się najwyższą jakością i łagodnością, jak przystało na wódkę klasy premium.

Dodatek soku soczystego grejpfruta sprawia, że drinki i koktajle na bazie Stock Prestige Grapefruit są idealną, orzeźwiającą kompozycją. Dla wszystkich tych, którzy preferują wersję saute, proponujemy tradycyjne shoty, które pozostawiają w ustach słodko-gorzkie wspomnienie.

Smak grejpfruta wodził na pokuszenie od zarania dziejów. Na Barbadosie, skąd pochodzi panuje przekonanie, że pierwsi ludzie zostali wyrzuceni z raju właśnie z powodu tego okazałego owocu. Sama nazwa citrus paradisi w dosłownym tłumaczeniu brzmi ni mniej, ni więcej tylko owoc raju.

Przeczytaj inne artykuły