Skip to main content
×

Aktualności

Stock Spirits zdobywa kolejną prestiżową nagrodę

Stock Spirits Group (SSG), czołowy środkowoeuropejski producent wódek czystych i gatunkowych oraz likierów, ma przyjemność poinformować państwa, że jego nowa wódka czysta - Żołądkowa Gorzka Jęczmienna - zdobyła złoty medal w konkursie Monde Selection 2012, zaledwie pół roku po wprowadzeniu na rynek.]

Żołądkowa Gorzka Jęczmienna zadebiutowała na polskim rynku w październiku 2011r. Ta wysokiej jakości odmiana cieszącej się dużą popularnością marki Czysta de Luxe została wyprodukowana w 100% z ziaren jęczmienia. Jest to pierwsza wytworzona w ten sposób wódka dostępna w sprzedaży w Polsce. Dzięki starannemu doborowi wysokiej jakości składników, firma Stock-Polska wprowadza najwyższe standardy do segmentu wódek popularnych. Składniki te nadają Żołądkowej Gorzkiej Jęczmiennej delikatny aromat i gwarantują jej wyjątkowy smak.

Komentując zwycięstwo, Chris Heath, Dyrektor Generalny Stock Spirits Group, powiedział:

"Cieszymy się, że wysoka jakość Żołądkowej Gorzkiej Jęczmiennej zdobyła uznanie niezależnych ekspertów w branży. Jest to kolejne zwycięstwo w paśmie sukcesów czołowej marki Żołądkowa Gorzka, które pokazuje nasze nieustanne zaangażowanie w dostarczanie konsumentom wysokiej jakości produktów. Zaangażowanie to pozostanie istotnym elementem naszej strategii rozwoju na najważniejszych rynkach Europy Środkowej i Wschodniej."

O Grupie Stock Spirits

Stock Spirits Group, czołowy producent wódek czystych i gatunkowych oraz likierów w Europie Środkowej, oferuje szeroki wachlarz nowoczesnych, wysokiej jakości markowych alkoholi, czerpiących inspirację z miejscowych tradycji. Grupa prowadzi swoją główną działalność na terenie Polski, Czech, Słowacji, Włoch, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny oraz Słowenii; ponadto, eksportuje swoje produkty do ok. 50 innych państw na całym świecie.

SSG jest jednym z czołowych światowych producentów wódki i właścicielem największych marek tego alkoholu w Polsce, we Włoszech i w Czechach. Najważniejsze z nich obejmują produkty sporządzane według stosowanych od dawna receptur, takie jak brandy Stock 84, gorzki likier ziołowy Fernet Stock i Limonce, a także najnowsze wyroby, takie jak wódki Stock Prestige i Czysta de Luxe, gorzki likier ziołowy Fernet Stock Z Generation i Limonce Amaro.

Firma Stock powstała w efekcie połączenia spółek Eckes & Stock i Polmos Lublin w 2008 r. przy wsparciu funduszu Oaktree Capital.

Stock Spirits Group popiera i aktywnie promuje ideę odpowiedzialnego i umiarkowanego picia alkoholu. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.stockspiritsgroup.com

Przeczytaj inne artykuły